۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲
نخستین هتل در فرابورس اقامت می کند

مدیرعامل هتل بین المللی پارسیان کوثر اصفهان در نشست خبری خود با خبرنگاران در آخرین روز دهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه از عرضه اولیه ۱۵ درصدی سهام این مجموعه به عنوان اولین هتل پذیرفته شده فرابورس در آینده ‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس آنلاین ؛محمد علی ابوطالبی در خصوص پشتوانه سهام این هتل در شرف عرضه گفت: سال 95 فروش 30 درصد و سودآوری 40 درصد رشد داشت همچنین 94 باب اتاق  به 125 باب افزایش یافت ،افتتاح رستوران شبانه روزی سیمین هم نقطه قوتی در فعالیت های  مجموعه است که با اتکا به این اقدامات آینده سهام را می توان روشن دید.
مدیرعامل این هتل 110 هزار میلیون ریالی با تایید خبر افزایش سرمایه در سنوات آتی افزود: در تلاش هستیم سال جاری نیز فروش مجموعه 30 درصد رشد داشته باشد.
ابوترابی همجواری با زاینده رود، 5 ستاره بودن و خوشنامی را از مزیت های این مجموعه دانسته و اعلام داشت: ظرفیت اقامتی این هتل بین المللی در حال حاضر بالاترین ظرفیت اقامتی در استان اصفهان است چرا که  براساس استاندارد جهانی  بالاترین درصد اشغال 84 درصد است که رقم  80 درصد را کسب کرده ایم . برنامه‌ریزی در زمینه پوشش 80 درصد سطح اشغال هتل موجب شده همواره از درآمدی شناور در این صنعت برخوردار باشیم.
مدیرعامل هتل کوثر اصفهان بازسازی فاز قدیم ساختمان این هتل در سال جاری را یادآور شد و گفت: ‌در صنعت هتلداری چنانچه تغییر و به‌روزرسانی وجود نداشته باشد و همچنین توسعه کمی و کیفی در همه ابعاد در دستور کار مدیران قرار نگیرد به طور حتم با شکست روبه‌رو خواهیم بود.
 هتل پارسیان کوثر اصفهان  که در سال 1350 با نام  هتل شرایتون به بهره برداری رسید هم اکنون با پشت سر گذاشتن 4 مرحله طرح توسعه ای درصدد است به عنوان اولین هتل فرابورس حضور پر سودی را رقم زند

کد خبر 388766

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =