عرضه ۱۴۲ هزار تن کالا در تالار فرآوردهای نفتی و پتروشیمی

امروز ۱۴۱ هزار و ۹۱۳ تن انواع مواد پتروشیمی و فرآورده های نفتی در گروه مواد پلیمری، قیر، گوگرد، لوب کات و وکیوم باتوم در بورس کالا می شود و در صورت وجود تقاضا ۳۹ هزار و ۱۵۰ تن دیگر بر میزان کالاهای این تالار افزوده می شود.

روز سه شنبه ۳۰ تیرماه تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران میزبان ۱۲ هزار و ۷۷۰ تن انواع محصولات کشاورزی است که در صورت وجود تقاضا این میزان تا ۴۴ هزار و ۴۷۰ تن دیگر افزایش می یابد.

 ۱۸۰۰ تن برنج وارداتی، ۴۰۰۰ تن گندم دوروم، ۲۰۰۰ تن ذرت دانه ای، ۸۰ تن کنجاله سویا پلیت،۴۴۰۰ تن شکر سفید در تالار محصولات کشاورزی عرضه می شود که در صورت وجود تقاضا ۳۱ هزار و ۷۰۰ تن دیگر، کالای کشاورزی بر این میزان افزوده می شود .

بر اساس این گزارش، تالار محصولات صنعتی و معدنی نیز شاهد عرضه  ۲۶ هزار و ۷۳۰ تن انواع کالا در گروه مس، فولاد، آلومینیوم و کک متالورژی است که در صورت وجود تقاضا ۸ هزار و ۸۲۰ تن دیگر بر این میزان اضافه می شود.

۱۴۱ هزار و ۹۱۳ تن انواع کالا در گروه مواد پلیمری، قیر، گوگرد، لوب کات و وکیوم باتوم در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بر روی تابلوی عرضه می رود که در صورت وجود تقاضا ۳۹ هزار و ۱۵۰ تن دیگر بر میزان کالاهای این تالار افزوده خواهد شد.

علاوه بر این، ۴ هزار و ۲۸۴ تن انواع قیر و عایق رطوبتی در تالار صادراتی عرضه می شود که در صورت وجود تقاضا۴۰۰۰ تن قیر بر عرضه های این تالار اضافه می شود.

 

منبع:‌ روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران

کد خبر 388045

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =